Chop etish

REKTOR STIPENDIYASI SOHIBLARI

SamDCHTI rektori I.Tuxtasinov Akademik litseyimizning "REKTOR STIPENDIYASI" sohiblari bilan  suhbati.

“Akademik litseyimiz iftixori” sohiblari

FISh

Guruh

Guruh rahbari

Olimpiada g’oliblari

Boshqa yutuqlari

1

Toshqulov Hayot Bahodir o’g’li

201

Xaqnazarova Xurshida

 

1ta Diplom, 1ta Faxriy yorliq

 

 

  2

Asadullayev Baxtiyor Akmal o’g’li

201

Xaqnazarova Xurshida

 

iqtidorli o’quvchi, online olimpiada 1 ta diplom

 

  3

Abdug’aniyev Nurbek Akron o’g’li

201

Xaqnazarova Xurshida

 

1ta Diplom, 1ta Faxriy yorliq

4

 

Toshpulatova Farzona Odiljon qizi

203

Rahimov Nasriddin

 

iqtidorli o’quvchi

 

 

 5

Abdusaidov Shoxrux Asqar o‘g‘li

208

Rashidova Madina

 

iqtidorli o’quvchi, 2ta faxriy yorliq 1ta diplom

 

 

 6

Abdurasulov Ikrombek Ulug’bek o’g’li

208

Rashidova Madina

Ingliz tilidan ta’lim muassasida 1 o’rin

iqtidorli o’quvchi, 1ta faxriy yorliq 3ta diplom

7

Olimova Shahrizoda Vohidovna

209

Baratova Zuhra

 

iqtidorli o’quvchi

 

8

Orolova Parizod Mansurjon qizi

210

Sattarov Nargiza

 

7.5 IELTS egasi, faol o’quvchi

 

9

Abdusamatov Xojiakbar Xasan o‘g‘li

211

Rustamov Alisher

 

3 ta diplom, iqtidorli o’quvchi

10

Mamatmurodova Iroda Fazliddin qizi

212

Abduhakimova Madina

Nemis tili ta’lim muassasaida 1 o’rin, viloyat olimpiadasida 3 o’rin

3ta Faxriy yorliq bor, faol o’quvchi

 

 

“Rektor stependiyasi” sohiblari

 

FISh

Guruh

Guruh rahbari

Olimpiada g’oliblari

Boshqa yutuqlari

1

Mamadaliyev Nizomiddin Bahodirovich

201

Xaqnazarova Xurshida

MatematikadanTM 1 o’rin

1ta Diplom

2

Abdushukurov Shahzod Alisherovich

201

Xaqnazarova Xurshida

 

 

2 ta Diplom, 1ta Faxriy yorliq online olimpiada qatnashchisi

3

Sunnatov Bekjon Hasanovich

202

Qurbonaliyeva Shoira

 

1ta diplom,1 ta faxriy yorliq

4

Uralov Asilbek Oripovich

202

Qurbonaliyeva Shoira

 

3 ta faxriy yorliq

5

Abdufattohov Mehroj Dilshod o’g’li

202

Qurbonaliyeva Shoira

Informatikadan shahar olimpiadasida 2 o’rin

3ta faxriy yorliq

6

Boshmonov Diyor Komil o’g’li

203

Rahimov Nasriddin

Fizika fanidan ta’lim muassasaida 1 o’rin

1ta Diplom, 1ta Faxriy yorliq online olimpiada qatnashchisi

7

Abdufattohov Temurmalik Bobojon o’g’li

203

Rahimov Nasriddin

 

2 ta Faxriy yorliq, sertifikat, online olimpiada qatnashchisi

8

Amirova Dilnura Abdujalilovna

204

Ahrorova Nilufar

 

iqtidorli o’quvchi

9

G‘afforova Iroda Zayniddin qizi

206

Abdullayev O’tkir

 

9 ta Faxriy yorliq, sertifikat, online olimpiada qatnashchisi

10

G‘afforova Sabina Xusniddin qizi

206

Abdullayev O’tkir

 

4 ta Faxriy yorliq, sertifikat, online olimpiada qatnashchisi

11

G‘afforova Shoxina Ziyodulla qizi

206

Abdullayev O’tkir

 

1ta Faxriy yorliq,

2 sertifikat,

1 online olimpiada qatnashchisi

12

Abduxabborova Sevinch Sherali qizi

207

Eshnayeva Feruza

 

1ta Faxriy yorliq bor, faol o’quvchi

13

Jalolova Diyora G‘ayrat qizi

209

Baratova Zuhra

 

1ta Faxriy yorliq, iqtidorli o’quvchi

14

Xushvaqtova Gulfina Sirojiddin qizi

210

Sattarov Nargiza

 

iqtidorli o’quvchi

15

Boltayev Shaxboz Zafar o’g’li

211

Rustamov Alisher

O’zbek tilidan I o’rin

iqtidorli o’quvchi

16

Bekmirzayeva Iroda Aziz qizi

212

Abduhakimova Madina

 

Nemis tili  fanidan tanlov g’olibi, faol o’quvchi

1 diplom,

7ta Faxriy yorliq

17

Sherg`oziyeva Dildora Sherg`oziyevna

212

Abduhakimova Madina

Ona tili fanidan TMda I o’rin

Nemis tili tanlov g’olibi, faol o’quvchi 1 ta Diplom, 1ta Faxriy yorliq

18

Azizova Ezozaxon Alisher qizi

212

Abduhakimova Madina

Shahar olimpiadasida

III o’rin

4 ta Faxriy yorliq bor, faol o’quvchi

19

Xoliqulova Nozima G`ulom qizi

212

Abduhakimova Madina

 

Nemis tili fanidan tanlov g’olibi, faol o’quvchi

20

Amiriddinova Yulduz Sharofiddin qizi

 

213

Mamatjonova Umida

 

3 ta Faxriy yorliq bor, faol o’quvchi

21

Sayfiddinova Sabina Asliddin qizi

213

Mamatjonova Umida

 

2 ta Faxriy yorliq bor, faol o’quvchi

22

Xaydarova  Ziyoda Fazliddin qizi

 

213

Mamatjonova Umida

Fransuz tili  TMda I o’rin

3 ta Faxriy yorliq bor, faol o’quvchi

23

Sag’dullayeva Shaxlo G’anisherovna

213

Mamatjonova Umida

 

2 ta Faxriy yorliq bor, faol o’quvchi

24

Musayeva Dildora Mamarajab qizi

213

Mamatjonova Umida

 

1ta faxriy yorliq

25

Abdusamatov  Jamshid Alijon o‘g‘li

 

214

Umrzoqov Maqsud

Tarix fanidan TMda I o’rin

1ta Diplom,

3 ta Faxriy yorliq, iqtidorli o’quvchi

 

FOYDALI SAYTLAR